У нашому світі з кожним роком все більше цінується індивідуальність і креативність. Даний момент не обійшов стороною виготовлення ювелірних прикрас. Тепер цінуються не масивні вироби, які вказують на спроможність їх власника, а унікальні прикраси, які передають індивідуальність і ексклюзивність. Як же досягти таких показників максимально швидко, не створюючи при цьому продукцію в захмарно дорогому сегменті?

Наша компанія Lana & Lona Jewellery змогла вирішити цей запит дуже легко і просто. Ми звернулися до нової технології друку прикрас за допомогою 3D-принтера. Не варто думати, що такий процес є спрощеним варіантом стандартного виробництва виробів з дорогоцінних матеріалів. Насправді це тільки підготовчий етап для створення ідеального макета прикраси, за яким наші майстри вже виготовляють його кінцевий варіант.

Переваги використання ЧПУ принтерів в ювелірній справі

Головною особливістю експлуатації таких приладів є можливість здешевити ексклюзивні золоті вироби ручної роботи. Хотіли б придбати унікальне кільце за власним дизайном на 50% дешевше, ніж те, яке пропонує нам мас-маркет? Якщо так, тоді ми з вами мислимо на одній хвилі і точно знайдемо спільну мову!

Використання нашого ЧПУ принтера дозволяє коштовностям, які виготовляються в Lana & Lona Jewellery:

  • відразу ж мати правильну форму і уникнути необхідності доточування;
  • відрізнятися унікальним дизайном, який коригується в процесі роботи принтера зі створенням макета (якщо вам не сподобалася якась деталь, то її легко нейтралізувати ще до створення остаточної форми прикрас);
  • мати дрібні фрагменти (таке адаптивне обладнання дозволяє створити справді унікальну фрагментацію ексклюзивного зразка).

Також варто відзначити велику швидкість виготовлення прикрас за допомогою такого обладнання. Вироби від Lana & Lona Jewellery нема потреби чекати місяцями.

Новий тренд у виготовленні прикрас

Використання ЧПУ принтера стало справжнім трендом в даній галузі. Таке обладнання дозволяє виготовляти найнеймовірніші прикраси, краса яких дійсно вражає. Зараз ви можете замовити дорогоцінні прикраси у вигляді звукових хвиль власного голосу (компанії японських ювелірів), кулонів із зображенням свого обличчя (індонезійські ювелірні компанії) або ті, які нагадують Ейфелеву вежу (компанія American Pearl). Одним словом, всі ваші бажання будуть втілені в стильні прикраси від Lana & Lona Jewellery.