Кожна прикраса, яка виготовляється під брендом Lana & Lona Jewellery, несе в собі особливу енергетику, дизайн і стиль виконання. Ми творимо історію, яка перетворюється на справжню легенду. Доторкнутися до таких ексклюзивних прикрас, які займають особливе місце в житті, зможе кожен наш покупець. Прикраси Lana & Lona Jewellery наповнені змістом, технологічністю й особливою якістю. У них неможливо не закохатися!

Ми ретельно розробляємо дизайн кожного виробу. Навіть якщо наші кільця або ланцюжки запущені на конвеєр масового виробництва, будьте впевнені – другого такого не існує. Наші майстри відрізняються професіоналізмом і особливим підходом до своєї роботи. Вони використовують тільки високоякісні матеріали. Їх довговічність підтверджує наявність проби по ГОСТу.

Переваги покупки ексклюзивних золотих прикрас

Ми – не просто ювеліри! Ми – майстри, які допомагають здійснити заповітні мрії наших клієнтів. Багато прикрас, які ми виготовляємо, в майбутньому перетворюються у своєрідні обереги наших покупців. Наші обручки допомагають укладати щасливі шлюби, хрестики захищають від різних непередбачених ситуацій, ланцюжки та браслети ручного плетіння залучити удачу і багатство. З нашими ексклюзивними виробами ваше життя наповниться новим світлом.

Хоч ми відносно молода компанія, але наші покупці вже змогли відзначити такі переваги співпраці з Lana & Lona Jewellery:

  • кожна прикраса виготовляється за індивідуальними розробками наших майстрів;
  • обмежена партія виробів;
  • можливість створення прикрас за власним проєктом клієнта або втілення його бажань в нашому дизайні макета;
  • ексклюзивність кожної прикраси, яка ніколи не вийде з моди;
  • висока якість каменів, використовуваних для створення завершеного дизайну кожного виробу.

З такими прикрасами від Lana & Lona Jewellery ви можете відчути себе справжнім аристократом.

Підбираємо ексклюзивні прикраси

Для того, щоб вироби з золота і дорогоцінних каменів від Lana & Lona Jewellery тішили вас своєю витонченістю й універсальністю, вибираючи їх, зверніть увагу на наступні нюанси:

  • сережки підвіски підходять дамам з довгою шиєю;
  • прикраси з діамантами краще носити ввечері, вдень – це моветон;
  • кільця з великими каменями носять на вказівному пальці;
  • молодим дівчатам не варто обирати велику кількість прикрас.

Ці прості правила допоможуть вам вибрати дійсно ексклюзивну прикрасу, яке стане вашим компаньйоном протягом усього життя!