ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Прикраси завжди були символом серйозності ваших почуттів і намірів. Особливо це стосується кілець. І якщо ви плануєте в подарунок вашій прекрасній дамі презентувати дорогоцінний перстень (необов’язково обручальний), то відразу ж покажете їй, яке важливе місце вона займає у вашому житті.

Але ось що робити, якщо ви не знаєте розміру безіменного пальчика своєї коханої? Можна вчинити найпростішим і продуманим способом і підібрати кільце, в якому розмір регулюється. Зараз існує маса різних дизайнів таких виробів. До того ж, ваша дівчина зможе носити його не тільки на безіменному пальчику, але й на будь-якому іншому.

Як же бути, якщо заповітне кільце призначене саме для безіменного пальця? Ще й до того ж хочеться зробити незабутній сюрприз своїй другій половинці? Не впадайте у відчай! Є кілька перевірених способів, які гарантовано допоможуть вам вирішити таке складне завдання.

Шукайте спільників!

Звісно, у такому випадку вам доведеться поділитися своїми намірами з близькою людиною, проте розмір заповітного пальчика ви зможете дізнатися з 100 % гарантією. Спільниками в такій справі зможуть стати:

  • подруга дівчини;
  • ваша сестра;
  • мама коханої.

Близька подруга — не найкращий варіант, адже вона може випадково розповісти про майбутній сюрприз, і весь ефект несподіванки просто щезне. Проте для неї неважко буде без будь-яких підозр уточнити розмір кілець, які носить подруга. Також приятелька може попросити поміряти її кільце, щоби бути точно впевненою в розмірі, якщо володарка прикраси сама його не знає.

Ваша сестра — більш надійний конспіратор. Вона може запропонувати вашій дівчині піти з нею в ювелірний магазин і допомогти вибрати кільце. Звісно ж, жодна дівчина не втримається перед спокусою підібрати щось цікаве і для себе. У такий спосіб ви не просто дізнаєтеся потрібний розмір, але й зможете вибрати кільце відповідно до смакових уподобань коханої. Головне, щоби ваша сестра уважно стежила за тим, що відбувається.

Мама вашої дівчини — безпрограшний варіант. Вона не тільки допоможе вам дізнатися потрібний розмір, а й підкаже, про що саме мріє її дочка. А якщо кільце ще й вибирається для заручин, будьте впевнені, що із допомогою такого “спільного секрету” ви зможете дуже сильно подружитися з майбутньою тещею.

Беремо бика за роги!

Можна не придумувати різних хитрувань, а просто «піти на пролом». Якщо ваша дівчина є не дуже здогадливою, можете повести її на виставку різних сувенірів або дрібничок і запропонувати поміряти сувенірні кільця. Таку просту прикрасу можна й купити. Завдяки їй ви зможете точно вгадати потрібний розмір дорогоцінного кільця.

Ще один варіант — відправитися в ювелірний магазин і підібрати кілька варіантів кілець. Попросіть продавця відкласти їх у приблизно потрібному розмірі. Тим часом зустріньтеся зі своєю дівчиною й запросіть її на побачення в… ювелірку. Нехай вона вибере кільце, яке їй сподобається з відкладених вами варіантів. У такий спосіб і з розміром не прогадаєте, і зі смаковими уподобаннями коханої.

Креативність і фантазія — найкращі помічники!

Якщо ж ви не шукаєте легких шляхів, то дізнатися потрібний розмір кільця вам допоможуть:

  • нитка;
  • олівець і листок паперу;
  • алюмінієвий дріт;
  • власні пальці.

Дочекайтеся, поки ваша кохана засне, й акуратно зав’яжіть ниточку на вузол на потрібному вам пальці. Потім розріжте її і прикладіть до лінійки. Отриману величину поділіть на 3,14. У такий спосіб ви зможете дізнатися приблизний розмір. Якщо він неточний (наприклад, становить 15,4), то краще брати кільце більшого розміру (16).

Візьміть непомітно кільце своєї дівчини й обведіть його з внутрішньої сторони на листку паперу олівцем. Виміряйте діаметр кола лінійкою. Якщо ви все ж сумніваєтеся в отриманому розмірі, то можете взяти із собою в ювелірний магазин малюнок.

З алюмінієвого дроту можна зробити щось на кшталт кільця. Підгоніть його під пальчик своєї дівчини, коли вона спить. З цим імпровізованим кільцем можете вирушати в ювелірний магазин.

Існує ще один простий і доступний спосіб. Вам знадобиться кільце вашої дівчини. Одягніть його на  будь-який свій палець і запам’ятайте місце, де воно сіло максимально зручно. Якщо боїтеся забути, позначте його ручкою або фломастером. У ювелірному магазині ви зможете приміряти кільця, надягаючи їх на себе. Продавці з розумінням ставляться до подібного процесу і з радістю допоможуть вам вибрати оптимальний варіант.

Також можна взяти шкіряні рукавички своєї дівчини і спробувати приміряти кільце на них. Однак такий метод досить сумнівний, адже вони можуть сидіти занадто щільно або вільно. Також можна попросити продавчиню приміряти рукавички. Якщо вони підійдуть їй за розміром, то й кільце має сидіти добре.

Як ви вже зрозуміли, трохи фантазії, нестандартний підхід і дрібка кмітливості допоможуть вам зробити правильний вибір. А якщо ви все ж сумніваєтеся, домовтеся з продавцем про обмін прикраси в максимально зручні строки в разі невідповідності її розміру!