ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Весілля — це особлива магія, яка охоплює кілька традиційних дій, після яких в очах громадськості народжується нова сім’я. Й одним із найбільш зворушливих і довгоочікуваних моментів є саме заручини. Традиційно саме тоді новоспеченій нареченій її коханий урочисто дарує особливу обручку, яка символізуватиме їхнє кохання.

Кожному чоловікові хочеться, щоби прикраса, яку він обере, була по-особливому красивою й оригінальною. Хочеться, щоби воно зачарувало й кохану жінку, і тих, кому вона буде демонструвати його гордо і з захопленням у майбутньому. Які ж каблучки для заручин будуть на вершині популярності у 2021 році? На що необхідно звернути увагу, вибираючи таку прикрасу? Нумо розбиратися в цьому прямо зараз!

Обручки 2021: головні тренди

Вибираючи прикрасу, варто відразу ж продумати, як саме в майбутньому її власниця носитиме таку каблучку. Якщо після офіційного укладення шлюбу вона замінить його на традиційну обручку, то варто надати перевагу розкішним прикрасам із великою кількістю каменів.

Останнім часом з’явилася тенденція носити каблучку для заручин у комплекті з обручкою. Щоби таке поєднання виглядало гармонійним і стильним, краще завчасно підібрати для заручин прикрасу з невеликим камінчиком і досить скромним дизайном.

У 2021 році особливою популярністю будуть користуватися такі різновиди даних каблучок:

  • з одним великим каменем;
  • з декількома каменями;
  • із незвичайним дизайном;
  • з темного металу;
  • моделі з камінням, що ніби парить у повітрі.

Каблучки для заручин з одним великим каменем — це всіма улюблена класика. Вони часто зустрічаються у фільмах і на виставках. Безпрограшний варіант, який ніколи не вийде з моди.

У другому варіанті найчастіше використовують три камені різного або однакового розміру. Вони символізують майбутнє, теперішнє й минуле і є символом вічної любові. Огранювання каменів може бути однаковим і різним.

У новому сезоні ювеліри вирішили використовувати оригінальні форми прикрас. Тепер каблучки створюють у вигляді зірок, корон, квітів і навіть силуетів. Така прикраса гарантовано стане стильним подарунком на заручини для кожної нареченої.

Останні віяння моди 2021 — штучно застаренні каблучки з титану й родію. На їхньому фоні ще більш яскраво виглядатимуть діаманти й інші дорогоцінні камені. Також варто зазначити, що відмінною рисою таких виробів зможе стати певна вінтажність, у стилі якої вони виготовляються.

Прикраси з камінням, що ніби парить у повітрі, — досить свіжий і незвичайний тренд. Коштовні вставки в таких виробах розташовані в такий спосіб, ніби вони ширяють між спіралями каблучки. Також трапляються варіанти, де використаний один великий камінь, а безпосередньо каблучка дуже тонка і практично непомітна. Такі прикраси просто ідеально поєднуються з обручками.

Вибираємо модні перстні для заручин 2021

Усього два правила допоможе вам зробити правильний вибір! По-перше, не прогадайте з розміром пальчика майбутньої нареченої. По-друге, зверніться тільки до перевірених брендів і ювелірам. Наприклад, в нашу компанію Lana & Lona Jewellery!