Вироби з золота завжди високо цінувалися в суспільстві. Вони не тільки відмінно носяться, але і при необхідності підлягають обміну та ремонту. Часто ексклюзивна дорогоцінна прикраса перетворюється на справжнісіньку реліквію, яка передається з покоління в покоління. Але, на жаль, нічого вічного не існує, і вироби з золота або іншого дорогоцінного металу з часом втрачають свої первинні якості.

Що робити, якщо улюблене кільце подряпалося, ланцюжок – порвалася, а браслет перетворився на щось зовсім не схоже на нього? Чи не впадати у відчай! Наша компанія Lana & Lona Jewellery допоможе вам повернути первісний вигляд улюбленої прикраси. Якщо ж воно вже не підлягає ремонту або не несе для вас певної моральної цінності тоді не важко буде просто обміняти такий виріб на новий, на максимально вигідних умовах для двох сторін угоди. Прикраса має носитися і радувати своїх власників і оточення гідним видом. І наша команда Lana & Lona Jewellery вам в цьому допоможе!

Особливості ремонту ювелірних прикрас

Якщо у вас виникла необхідність в ремонті улюбленого виробу з золота, не відкладайте цей захід на безвік, швидше звертайтеся до нас. Наші фахівці зможуть проконсультувати вас про стан вашої прикраси й можливі проблеми, які можуть виникнути з ним надалі. Якщо виріб не підлягає ремонту, то ми чесно про це скажемо, а не будемо діяти за принципом «аби зробити».

Різні дрібні ремонтні роботи фахівці нашої компанії Lana & Lona Jewellery зможуть виконати протягом декількох годин. Оперативність для наших співробітників так само важлива, як і якість виконаної роботи. У разі серйозних ламань, зорієнтуємо вас у термінах виконання ремонту і приблизній вартості даної послуги. Ціна кожної маніпуляції з прикрасами є індивідуальною в конкретному випадку.

Наші майстри з легкістю візьмуться за:

  • збільшення і зменшення розміру вироби;
  • установку камінчика, який випав;
  • заміну втрачених деталей.

З нашою допомогою ваші прикраси отримають нове життя!

Обмін дорогоцінних виробів в компанії Lana & Lona Jewellery

Якщо у вас є золоті прикраси, які зламані, не носяться вами протягом тривалого терміну і давно застаріли, ви можете обміняти їх на нові, старий виріб виступає ломом. При цьому ви оплачуєте тільки за роботу майстра. Дана послуга дуже актуальна в тому випадку, якщо ви хочете замінити старі масивні прикраси на нові. Адже золоті вироби повинні носитися і радувати свого власника, а не припадати пилом в скриньці.