Вітаємо вас в інтернет-магазині Lana & Lona Jewellery!

Перша майстерня була відкрита у 2018 році у Львові, і саме це стало поштовхом до розвитку та до досягнення нових поставлених цілей.

Ми не лише реалізовуємо дорогоцінності за вашим бажанням у реальні неперевершені вироби, ми ще й виготовляємо вироби за власними ескізами. Ми закохані в кожний виріб, і це ви зможете відчути з першого погляду на каблучку чи інший ювелірний виріб. Ми намагаємося дарувати людям не просто красу, нам дуже важливі ті емоції, які отримують наші клієнти! Наша ювелірна майстерня здатна вразити фантазію навіть найдосвідченіших поціновувачів дорогоцінностей. І ми не можемо цим не пишатися!

Без зайвого сумніву ми можемо сказати, що саме тут ви знайдете прикрасу своєї мрії.

Це сьогодні ми — успішна Львівська Ювелірна Майстерня, яка знана в Україні та за її межами і яка пропонує широкий вибір товарів та послуг (виготовлення, ремонт, гравірування, родування). Шлях до успіху був досить не простим. Але наполеглива праця й самовідданість кваліфікованих співробітників дала змогу досягнути бажаного.

Можливо, вам цікаво, що ховається за назвою? Секрету ніякого немає! Lana — це скорочення від імені Роксолана, а Lona — від Ілона. І ми раді вас бачити тут, на сторінках нашого інтернет-магазину, та в соціальних групах бренду! Приєднуйтесь до нашої сім’ї! Давайте зробимо цей світ красивішим разом!

Lana & Lona Jewellery
Lana & Lona Jewellery: дизайнерські ювелірні вироби, створені з любов’ю

ПОСЛУГИ

ВИГОТОВЛЕННЯ

У кожній коштовності, над створенням якої працюють кращі дизайнери і ювеліри нашого бренду, існує своя історія, легенда і своєрідна родзинка.

РУЧНЕ ПЛЕТІННЯ

Кожне плетіння – це окрема історія! Одне може підкреслити красу вечірньої сукні, інше – респектабельність ділового костюма.

ОБМІН І РЕМОНТ

Якщо у вас виникла необхідність в ремонті улюбленого виробу з золота, не відкладайте цей захід на безвік, швидше звертайтеся до нас.

ЕКСКЛЮЗИВ

Ми – не просто ювеліри! Ми – майстри, які допомагають здійснити заповітні мрії наших клієнтів.

ЧПУ ПРИНТЕР

Ми звернулися до нової технології друку прикрас за допомогою 3D-принтера.

#lana_and_lona_jewellery

Виконані роботи

Підписуйтесь і слідкуйте за нашими новинками!