ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Тільки уявіть собі: ось ви, наречений та наречена, нарешті вимовили заповітне «Згодна» та «Згоден», і ведуча церемонії пропонує вам обмінятися обручками. До вас підходить свідок з оксамитовою подушечкою, на якій виблискують на сонці символи вашого нескінченного кохання і вічної вірності — обручки. Стоп! Придивіться до них уважніше: які вони? Однакові класичні обідки жовтого кольору чи, може, щось більш оригінальне?

Останнім часом усе більше пар обирають різні обручки для новоспечених чоловіка та дружини. І це вже не дикість, так роблять у всьому світі! Що це: бунт проти вікових традицій чи, можливо, нарешті свобода вибору та самовираження?

Ідентичні обручки дійсно виглядають більш звично. Люди, які їх обирають, ніби промовляють один одному та всьому світу: ми тепер єдине ціле і є відображенням один одного. Але ж і вибір різних обручок має свої переваги!

3 причини, чому пари обирають різні обручки

Усі ми різні, і недоречно думати, що те, що пасує вам, обов’язково пасуватиме вашому партнерові. Окрім того:

  1. Ви можете мати різні смаки й погляди щодо того, який вигляд матиме символ вашого подружнього життя. Жінки нерідко бажають бачити на своїх тендітних пальчиках перстень із білого золота з діамантами чи іншими коштовними камінцями. А що ж чоловіки? Ну уявіть собі брутального підкачаного нареченого, який вкритий красивими татуюваннями та у звичайному житті носить байкерську шкіряну одежу. Який вигляд він матиме, коли на грубій сильній руці виблискуватимуть діамантики… У такому випадку купівля різних за стилістикою обручок взагалі може врятувати пару від розриву відносин. Стиль, індивідуальність, характер — усе має бути враховано!
  2. Вибір подібних речей — це завжди компроміс. Але жінки нерідко вдаються до маніпуляцій, аби змусити партнера до певного вибору. Різні обручки — це спосіб уникнути суперечок і тиску, схиляння одного партнера до поступок.
  3. Молодята можуть мати різну зовнішність, і те, що гарно відтінятиме тон шкіри й ховатиме недоліки (наприклад, товсті чи худі пальці, особливості суглобів) одного в парі, може зовсім спотворювати іншого.

Бути собою, бути особистістю та індивідуальністю сьогодні схвально!

А якщо не однакові, але й не зовсім різні? Можна й так!

Якщо ви вважаєте, що зовсім уже різні за стилістикою, кольором та оздобленням обручки виглядають дещо дивно (ніби й не сім’я створюється, а так, лише відбувається свідчення перед державою, що двоє людей віднині житимуть під одним дахом), а ідентичні набори підібрати не вдається, тоді ми можемо запропонувати 2 варіанти розв’язання проблеми:

  1. Замовити виготовлення обручок у ювелірній компанії Lana & Lona Jewellery за власним ескізом.
  2. Підібрати різні обручки, але такі, які будуть між собою перегукуватися завдяки певним деталям. Наприклад: для нареченої обручка із жовтого золота із трьома вертикально розміщеними діамантами, а для нареченого варіант із таким самим оздобленням, але із титану (виглядатиме досить брутально!) тощо.

Який варіант обручок ви би не обрали (однакові, схожі або різні), Lana & Lona Jewellery завжди до ваших послуг. Ми певні, що саме на нашому сайті на вас чекає обручка вашої мрії. Якщо ж не вдасться таку знайти, ми обов’язково створимо її для вас!