Золоті прикраси завжди користувалися великою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. Такі вироби не тільки підкреслюють індивідуальність свого володаря, але і символізують добробут, достаток, статус. Згідно з повір’ям, золоті ланцюжки та браслети допомагають досягти фінансової стабільності, утримують у своєму нерозривному колі грошові потоки й допомагають активізувати жіночу і чоловічу енергію. Гріх же не скористатися такою можливістю, правда?

У наш час сучасної комп’ютеризації та механізації більшість підприємств відмовилися від ручного плетіння прикрас і довірили цей процес спеціальному обладнанню. Але в компанії Lana & Lona Jewellery чинять інакше! Ми цінуємо ексклюзивну ручну працю і прекрасно знаємо, що тільки майстер зможе створити ексклюзивну прикрасу навіть на серійному потоці.

Переваги ручного плетіння ланцюжків і браслетів

Кожна ювелірна прикраса, виготовлена майстром, передає тепло його рук і енергетику. Тому у нас працюють тільки справжні віртуози своєї справи, які вкладають в кожний свій виріб частинку своєї душі, майстерності та вміння.

Кожне плетіння – це окрема історія! Одне може підкреслити красу вечірньої сукні, інше – респектабельність ділового костюма. Також варто відзначити, що вироби, плетіння якого роблять вручну, відрізняються більш насиченим яскравим блиском. Це обумовлено особливою технікою створення таких прикрас.

А як же ціна? Адже все, що виробляється із застосуванням більш ретельної людської праці, оцінюється дорожче! Наша компанія Lana & Lona Jewellery піклується про кожного покупця, тому намагається підтримувати максимально доступні ціни на всю свою продукцію, незалежно від типу її виготовлення.

Підсумовуючи, ланцюжки та браслети, виготовлені завдяки ручному плетінню, відрізняються:

 • надійністю;
 • довговічністю;
 • вишуканим дизайном;
 • доступною ціною.

Залишається тільки підібрати прикрасу, яка стане вашим надійним супутником на довгі роки!

Види ручного плетіння браслетів, кольє, ланцюжків

Мінімальна вага виробів, які виготовляють вручну, становить 5 грамів. Існує кілька різновидів таких плетінь:

 • бісмарк;
 • панцирне;
 • якірне.

Вибирати його тип варто, орієнтуючись на власні відчуття під час примірки прикраси. Перед купівлею ланцюжка зверніть увагу на його текстуру. Вона повинна бути гладкою і позбавленою будь-яких нерівностей, задирок. Також перевірте міцність замка. Але в будь-якому випадку, будьте впевнені, що з Lana & Lona Jewellery ви завжди отримаєте найкращі ексклюзивні прикраси!

Отримайте відповіді на всі Ваші запитання.

Ми відповімо на будь-які запитання щодо наших прикрас прямо тут.

Понеділок – П’ятниця з 10:00 – 19:00

Субота з 10:00 – 15:00

НАПИСАТИ НАМ

  КОНТАКТИ

  map

  м. Львів, вул. Зелена, 162
  на території заводу ПАТ “Полонина”

  phone

  +38 (063) 255 62 29

  У вас є запитання, ми можемо допомогти Вам. Надішліть нам електронний лист, і ми незабаром зв’яжемось з Вами.

  ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

  Ділимося секретами від наших ювелірів з Вами

  КАТАЛОГ ПРИКРАС

  Без зайвого сумніву ми можемо сказати, що саме тут ви знайдете прикрасу своєї мрії

  КОНТАКТИ

  Ми хочемо балувати вас красою й цінністю в будь-який час доби