Золоті прикраси завжди користувалися великою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. Такі вироби не тільки підкреслюють індивідуальність свого володаря, але і символізують добробут, достаток, статус. Згідно з повір’ям, золоті ланцюжки та браслети допомагають досягти фінансової стабільності, утримують у своєму нерозривному колі грошові потоки й допомагають активізувати жіночу і чоловічу енергію. Гріх же не скористатися такою можливістю, правда?

У наш час сучасної комп’ютеризації та механізації більшість підприємств відмовилися від ручного плетіння прикрас і довірили цей процес спеціальному обладнанню. Але в компанії Lana & Lona Jewellery чинять інакше! Ми цінуємо ексклюзивну ручну працю і прекрасно знаємо, що тільки майстер зможе створити ексклюзивну прикрасу навіть на серійному потоці.

Переваги ручного плетіння ланцюжків і браслетів

Кожна ювелірна прикраса, виготовлена майстром, передає тепло його рук і енергетику. Тому у нас працюють тільки справжні віртуози своєї справи, які вкладають в кожний свій виріб частинку своєї душі, майстерності та вміння.

Кожне плетіння – це окрема історія! Одне може підкреслити красу вечірньої сукні, інше – респектабельність ділового костюма. Також варто відзначити, що вироби, плетіння якого роблять вручну, відрізняються більш насиченим яскравим блиском. Це обумовлено особливою технікою створення таких прикрас.

А як же ціна? Адже все, що виробляється із застосуванням більш ретельної людської праці, оцінюється дорожче! Наша компанія Lana & Lona Jewellery піклується про кожного покупця, тому намагається підтримувати максимально доступні ціни на всю свою продукцію, незалежно від типу її виготовлення.

Підсумовуючи, ланцюжки та браслети, виготовлені завдяки ручному плетінню, відрізняються:

  • надійністю;
  • довговічністю;
  • вишуканим дизайном;
  • доступною ціною.

Залишається тільки підібрати прикрасу, яка стане вашим надійним супутником на довгі роки!

Види ручного плетіння браслетів, кольє, ланцюжків

Мінімальна вага виробів, які виготовляють вручну, становить 5 грамів. Існує кілька різновидів таких плетінь:

  • бісмарк;
  • панцирне;
  • якірне.

Вибирати його тип варто, орієнтуючись на власні відчуття під час примірки прикраси. Перед купівлею ланцюжка зверніть увагу на його текстуру. Вона повинна бути гладкою і позбавленою будь-яких нерівностей, задирок. Також перевірте міцність замка. Але в будь-якому випадку, будьте впевнені, що з Lana & Lona Jewellery ви завжди отримаєте найкращі ексклюзивні прикраси!