Коштовності завжди приваблюють своїм блиском прекрасну половину людства. Кожна дівчина мріє мати у своєму арсеналі прикраси, хоча б маленьке колечко з діамантом або ефектні золоті сережки, яка протягом десятиліть не будуть втрачати своєї актуальності й краси. Саме такі оригінальні вироби, що відрізняється особливою традицією і красою, виготовляються нашою компанією Lana & Lona Jewellery.

У кожній коштовності, над створенням якої працюють кращі дизайнери і ювеліри нашого бренду, існує своя історія, легенда і своєрідна родзинка. Саме ці чинники роблять прикраси, виготовлені нами, унікальними.

Особливості виготовлення золотих прикрас в Lana & Lona Jewellery

Створення ексклюзивного виробу з дорогоцінних металів проходить в кілька етапів. Кожен з них відрізняється своєю специфікою і правилами, яких слід дотримуватися:

  1. Спочатку виготовляється макет майбутньої прикраси (спочатку прикраса малюється в кількох ракурсах на папері, потім моделюється в спеціальних програмах). Якщо виріб відрізняється досить складним дизайном, тоді кожну його частину моделюють окремо.
  2. Потім виготовляється майстер-модель (вона може бути з воску, цинкового сплаву, срібла), за допомогою якої надалі буде відтворюватися дорогоцінний виріб в одиничному екземплярі або ж серійне виробництво таких прикрас.
  3. Після цього майстер приступає до відпливу прикраси з золота. У рідкісних випадках його відливають в одному екземплярі. Найчастіше використовують спеціальне пристосування, що дозволяють отримати відразу ж кілька прикрас (наприклад, всю розмірну сітку кілець).
  4. Потім проходить монтування (всі деталі кожної прикраси згуртовуються в одне ціле). На цьому етапі також повністю усуваються всі огріхи, пов’язані з попереднім литтям вироби.
  5. Після цього прикрасу без каменів шліфують і полірують, надаючи йому привабливий зовнішній вигляд.
  6. Наступний етап – перевірка на відповідність прикраси всім нормам ГОСТ України (ДСТУ), після чого на кожному з них встановлюється особливе клеймо.
  7. Завершальний процес – установка і закріплення каменів.

Всі перераховані етапи дозволяють створити унікальний продукт найвищої якості, який стане вашим надійним супутником на протязі багатьох років.

Прикраси Lana & Lona Jewellery – найкраща оправа для діаманта вашої індивідуальності!