ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Носити чи не носити обручку — вибір кожного. Але в момент укладення шлюбу більшість молодят підкоряються цій прекрасній традиції й «запечатують» за допомогою таких прикрас свої родинні зв’язки. Одні пари довго підбирають ці сакральні вироби, інші — особливо не переймаються й надають перевагу старій-добрій класиці. Як же вчинити правильно?

Щоби зробити правильний вибір, необхідно ознайомитися з усіма пропозиціями, що є на ринку. Тоді ви відразу ж зможете відчути, який варіант із них вам підійде найкраще! З кожним роком з’являється все більше варіантів обручок. Давайте спробуємо розібратися хоча б у найпоширеніших серед них і найпопулярніших у наші дні.

Найзатребуваніші різновиди обручок

Таких прикрас є безліч. З одного боку, це дуже добре: навіть досить творчі та креативні люди зможуть підібрати для себе найкращі варіанти. Але чи завжди доцільно коритися модним напрямкам і міняти стару-добру класику на якісь незвичайні новинки? Давайте проаналізуємо разом!

Існує кілька найбільш затребуваних варіантів обручок:

  1. За шириною: тонкі й широкі тонкі обручки.
  2. За формою: круглі (опуклі) і плоскі (гладкі).
  3. За дизайном: з напиленням, з гравіюванням, з діамантами або іншими дорогоцінними каменями й навіть чорні.
  4. За призначенням: жіночі (більш витончені) і чоловічі (більш брутальні) обручки.
  5. За стилістикою: незвичайні, наймодніші й більш прості, класичні обручки.

Широкі обручки найкраще пасуватимуть зрілим парам. Вони добре тримаються на пальці і виглядають трохи брутально.

Тонкі прикраси — ідеальний варіант для юних молодят. Вони виглядають дуже сучасно і водночас елегантно. Такі каблучки ідеально поєднувати з обручками із заручин.

Круглі обручки своєю формою нагадують бублик. Вони дуже добре сидять на пальці й не створюють дискомфорту. Їх найчастіше вибирають чоловіки або жінки з пухкими пальчиками.

Плоскі кільця найчастіше прикрашають невеликими гравіюваннями. Це один із варіантів класичних обручок. Їх також дуже зручно носити, і вони пасуватимуть сучасним молодим людям.

Коштовності з напиленням повільно, але впевнено витісняють собою звичні глянцеві варіанти. А вся справа в тому, що за ними набагато простіше доглядати. Завдяки особливостям їхньої поверхні на таких обручках не утворюються подряпини і вм’ятини.

Обручки з розписом діамантів або одним дорогоцінним каменем виглядають дуже ефектно й дорого. Такі прикраси більш доречні на витончених жіночих пальчиках. Хоча останнім часом чоловіки також носять такі прикраси з одним масивним каменем.

Жіночі обручки завжди більш витончені й різноманітні у варіаціях, ніж чоловічі. Вони допускають величезну варіативність форм, декорування та розмірів.

Чоловічі обручки більш масивні і прості. Вони не вимагають особливого додаткового декорування. Головне, щоби такий виріб надійно сидів на пальці й не спричиняв незручності під час носіння.

Недорогі обручки виготовляють зі срібла або хірургічної сталі. Їхньою головною особливістю є досить доступна вартість, проте про довговічність у цьому випадку говорити марно. Дорогі каблучки виробляють із платини, золота та інших дорогоцінних металів.

Останнім часом особливим попитом почали користуватися обручки з чорних металів. У них особливо презентабельно виглядають діаманти або інші дорогоцінні камені.

Прості, класичні, модні, неординарні обручки — особиста справа кожного! На вибір тієї чи іншої моделі впливає те, як довго ви плануєте носити таку прикрасу і з якими речами поєднувати!