ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Немає більш дивовижної події, ніж весілля. У цей день молодята відчувають максимальну кількість уваги з боку оточення і море позитивних емоцій. На знак поваги до майбутньої сім’ї гості на весіллі винуватцям такої події дарують цінні подарунки, що запам’ятовуються. Чого тільки не вигадують гості!

Традиція дарувати ювелірні прикраси на весіллі зародилася в Нідерландах. За легендою бідний хлопець і заможна дівчина вирішили побратися і зіграти весілля. Їхні батьки, звичайно ж, були проти. Але друзі молодих вирішили підтримати близьких людей і принесли їм на весілля безліч цінних подарунків. Таким чином вони самостійно створили стартовий капітал молодої сім’ї.

Ювелірні прикраси – ідеальний варіант весільного подарунка

Звичайно, можна взагалі не морочитися і подарувати новоспеченій сім’ї або гроші в конверті, або подарунковий сертифікат, який можна використовувати в певному магазині. Такі презенти досить практичні, але вони не матимуть такого ефекту, як ювелірні прикраси.

Ювелірні вироби заведено дарувати від імені батьків молодих, близьких родичів, а також від свекрухи для своєї майбутньої невістки. А ще такі дорогоцінні вироби – найактуальніший подарунок від хресних батьків. Вони зможуть перетворитися на своєрідну реліквію, яка буде передаватися з покоління в покоління.

Варіанти коштовностей в подарунок на весілля

Якщо ви вже визначилися з тим, що хочете дарувати саме ювелірну прикрасу, прийшла черга розглянути варіанти таких виробів. Найпопулярнішими пропозиціями є:

  • золоті ланцюжки;
  • кулони;
  • запонки;
  • брошки;
  • кольє;
  • затискачі для грошей.

Золоті ланцюжки з кулонами у вигляді половинки серця просто ідеально підійде як презент і для нареченого, і для нареченої. Вони будуть символізувати їхню любов і показувати єдність союзу. Такий подарунок найкраще зробити від імені батьків новоспечених чоловіка або дружини.

Запонки для нареченого і брошка для нареченої – оптимальний варіант ювелірного подарунка від хресних батьків. Добре, якщо такі вироби створені в одному стилі. Вони також показують єдність союзу молодих, але при цьому чудово функціонують як окремі прикраси.

Кольє з дорогоцінним камінням – дуже дорогий і цінний подарунок. Його часто підносить майбутній чоловік своїй нареченій. Таке дорогоцінну прикрасу символізує серйозність почуттів до своєї другої половинки. Воно легко може перетворитися на сімейну реліквію, яка буде передаватися від матері до дочки в день весілля.

Затискачі для грошей – справжня знахідка в справах подарункових. Особливо, якщо ви будете присутні на весіллі свого колеги по роботі або підлеглого. Такий виріб не тільки дуже цінне, але і відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Воно припаде до смаку навіть найвибагливішим цінителям прикрас з дорогоцінних металів.

Вибираємо коштовності в подарунок на весілля!

Щоб піднесений вами подарунок радував своїх одержувачів протягом довгих років щасливого сімейного життя, варто трохи дізнатися про смаки та вподобання молодої пари. Краще дарувати прикраси в класичному стилі без каменів.

Якщо ж ви хочете зробити подарунок з дорогоцінними каменями, то краще зупинитися на варіантах з діамантами і перлами. Добре, якщо прикраси для нареченого і нареченої будуть виконані в одному стилі. Якщо ж виконати таку рекомендацію неможливо, тоді варто хоча б підібрати вироби з однаковою формою і типом дорогоцінних каменів. Наприклад, сережки для нареченої і запонки для нареченого з чорним круглим перлами.

Купуйте ювелірні прикраси тільки у перевірених компаній, чиї ювеліри вміють виготовляти справжні шедеври. Коштовні прикраси з золота бренду Lana & Lona Jewellery стануть найкращим подарунком на весілля для дорогих вам людей! Тому відкиньте сумніви в сторону і піднесіть в дар прикраса з частинкою душі – прикраси від Lana & Lona Jewellery!