ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Існують прикраси, які більшість сучасних пар вибирає раз і на все життя. Йдеться про обручки. Такі вироби мають свій таємний сенс і перетворюються на своєрідний оберіг для новоствореної сім’ї.

Саме тому до їхнього вибору потрібно підійти дуже зважено і продумано. Існує кілька головних правил, на які варто орієнтуватися, підбираючи той чи інший варіант обручок. Про них ми розповімо вам прямо зараз!

Найпопулярніші різновиди обручок

У наш час особливо затребуваними є прикраси трьох типів:

Класичні обручки завжди користуються популярністю серед молодят. Їхній секрет попиту полягає в простоті оформлення, зручності носіння і стильності виконання. Такі каблучки ідеально пасуватимуть до будь-якого стилю одягу. Вони ефектно виглядають на будь-яких пальцях і підходять як для юних молодят, і для зрілих подружніх пар.

«Європейки» з кожним роком користуються все більшою популярністю завдяки своїй легкості, вишуканому дизайну й особливій формі. Вони можуть бути інструктованими дорогоцінним камінням, мати гравіювання або ж бути абсолютно гладкими.

Такий різновид обручок особливо сподобався чоловікам. Вони можуть мати досить великий розмір, але водночас бути легкими й не спричиняти дискомфорту під час носіння.

«Американки» відрізняються плоскою формою, яка досить ефектно виглядає на будь-якому пальці. Водночас носити таку прикрасу дуже зручно. Головною перевагою цих обручок є їхня гладкість і стильний зовнішній вигляд. Вони ідеально підійдуть для молодят, що вірять у забобони.

ТОП-5 секретів вибору кращих обручок для вашої пари

Ювеліри рекомендують підійти до питання вибору даних прикрас досить продумано. Щоби такі прикраси радували вас упродовж багатьох років, обов’язково варто звернути увагу на такі моменти:

  1. Проаналізуйте форму своїх рук і пальців. На довгих пальцях ефектно виглядають масивні об’ємні кільця, на коротких — прикраси стандартного розміру, який не перевищує 3 мм.
  2. Краще надати перевагу обручкам із золота. Вони найнадійніші й невибагливі під час носіння. Такі вироби обов’язково повинні мати подвійне клеймо.
  3. Вибирайте правильний розмір. У холодну погоду пальці звужуються, а в жарку — розширюються. Також на їхній об’єм впливає час доби. Увечері руки завжди трохи опухають.
  4. Плануючи похід у магазин для покупки обручок, обмежте фізичну активність, вживайте помірну кількість рідини й не носіть важкі речі. Усі ці чинники впливають на стан рук і пальців.
  5. Завжди звертайтеся тільки до перевірених виробників, які гарантують якість товару, що продають.

Фахівці нашої компанії Lana&Lona Jewellery будуть раді допомогти кожному підібрати найкращий варіант обручок, які стануть вашими надійними супутниками на все подальше щасливе сімейне життя! Звертайтеся!