ПОРАДИ ЮВЕЛІРА

Обручка — це одна з найбільш зворушливих і символічних прикрас як для чоловіка, так і для жінки. Вона символізує міцний союз двох родів, які змогли утворити нову сім’ю. З кожним роком з’являється все більше можливих модифікацій таких прикрас.

Поціновувачі класики ніколи не помиляються з вибором. Їм достатньо підібрати каблучки, які ідеально сядуть за розміром, і носити їх на почесному безіменному пальці.

Шанувальникам оригінальності буде складніше. У наш час існує безліч варіантів обручок із золота, платини, срібла й інших металів. Який же вибрати для себе і своєї другої половинки? На які якості обручок необхідно звернути увагу щонайперше? Про це ми розповімо вам прямо зараз!

Найпопулярніші різновиди весільних обручок

Відразу ж радимо вам надати перевагу каблучкам із такого дорогоцінного металу, як золото. Вони прослужать вам максимально довго і зможуть зберегти свій первозданний вигляд. У майбутньому ви зможете передати такі каблучки своїм дітям чи онукам у спадок.

Обручки зі срібла — варіант для тих, хто не прив’язується до символів і традицій. Такі вироби можна змінювати щороку, завжди залишаючись у тренді. Однак варто враховувати, що подібні прикраси більше схильні до пошкоджень, ніж їхні аналоги з дорогоцінних металів.

А тепер проаналізуймо, який тип обручок стане ідеальним саме для вашої пари. Найчастіше сучасні ювеліри пропонують молодятам:

  • класичні варіанти;
  • «Американки»;
  • «Європейки».

Про класичні весільні обручки ми вже згадали раніше. Вони виглядають, як гладкі каблучки, і завжди є парними. Останнім часом їх почали прикрашати розсипом діамантів або гравіюванням. Але за традицією така обручка не повинна мати жодних додаткових прикрас чи потертостей. Вона символізує гладке і спокійне сімейне життя.

Обручки «Американки» з кожним роком стають усе більш популярними серед молодят. Вони мають прямокутну форму, а також плоскі рівні грані. Іноді такі каблучки називають ще шайбами. Такі прикраси можуть мати матову поверхню, гравіювання, бути інструктованими камінням і поєднувати в собі кілька кольорів золота.

У «Європейки» межі більш заокруглені, а сам зовнішній вигляд виробу є наближеним до класики. Останнім часом у таких прикрасах застосовують надзвичайний і креативний дизайн, який робить їх ще більш витонченими і вишуканими. «Європейки» можуть мати плоску внутрішню частину, заокруглену внутрішню й зовнішню поверхню або відрізнятися заокругленою нижньою частиною й абсолютно плоскою поверхнею.

Гравіювання й діаманти: варто чи ні?

Коштовне каміння роблять будь-яку обручку більш вишуканою й оригінальною. Однак необхідно звернути увагу на якість їхнього кріплення в оздобленні. Діаманти не повинні чіплятися за одяг і завдавати незручностей під час носіння каблучки.

Чи не на кожній весільній обручці можна зробити гравіювання. Для цього варто купувати тільки масивні широкі прикраси. Водночас напис мусить бути осмисленим і лаконічним. А яким обручкам надаєте перевагу ви?